Golvlampa 1980-tal
2019-09-10
674886
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1980-tal, förkromad stomme, höj och sänkbar, maximal höjd 165 cm
Bruksslitage SAV garanterar ej funktionen