TRÅG
2019-09-08
674871
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÅG (4), 18009/1900-tal, största tråget höjd 37 samt längd 93 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage