Geometrisk komposition
2019-09-09
674853
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEOMETRISK KOMPOSITION, olja på duk, monogramsignerad, 54x65 cm
Slitage, rispor