Urna Kina 1800-tal
2019-09-09
674797
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNA, 1800-talets andra hälft, porslin med dekor i underglasyrblått, höjd ca 44 cm