Ardy Strüwer litografi
2019-09-08
674796
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, "Fjärin för Cunnela", signerad Ardy Strüwer, Hc, färglitografi, ca 37x54 cm