Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S p.t, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm
Zustandsbeschreibung
Med dedikation, gulnad passepartout
674749
2019-09-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner