Roland Svensson "Utskärsbod" färglitografi
2019-09-23
674736
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbod", signerad roland S., färglitografi, bildmått ca 13x19 cm
Med dedikation