Roland Svensson färglitografi
2019-09-23
674735
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm.
Med dedikation