Diverse udda silver
2019-09-08
674728
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, KAFFESKEDAR, mm, silver, 1700-1900-tal, gravyr, skador, total vikt ca 560 g