Ljuskrona Swedish Grace
2019-09-09
674715
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, Swedish Grace, 1930/40-tal, patinerad mässing, ljuspunkter för el, höjd 74 cm, diam 65 cm
Smärre slitage