Ljuskrona 1900-tal
2019-09-12
674685
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, 4 ljuspunkter, höjd ca 18, diameter 45 cm