Golvlampa
2019-09-07
674639
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, svartlackerad, skärm delvis med koppar, märkt FLB, höjd ca 124 cm
Slitage, skärm går ej att låsa i lägge