Bordssurtout sengustaviansk
2019-09-07
674631
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSSURTOUT, omkring år 1800, sengustaviansk, silver, flaskor med fasettslipad dekor, omärkt, höjd ca 26, längd 18 cm
Flaskor ej original till stället, lagningar, nagg