Mona Huss Wallin litografi
2019-09-06
674596
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Motiv med blommor ocg gavel, signerad och daterad 82 samt numrerad 64/460 ca 59x57 cm