Golvvas
2019-09-06
674594
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, KIna, 1900-talets andra hälft, figural dekor, emaljfärger, höjd ca 60 samt största diameter 28 cm
Smärre slitage