Träfigurer Kina
2019-09-06
674591
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄFIGURER, (10) Kina, 1900-talets andra hälft, bl a guldfisk och fabeldjur, skurna i trä, höjd mellan ca 10-30 cm
Nagg, alla möjligen ej kompletta, slitage