Oljemålning blomsterstilleben
2019-09-12
674540
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydlig signering, daterad 86, olja på duk, ca 72 x 59 cm