Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-09-06
674538
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med päron, signerad och daterad V. Kliuchnikov -16, olja på duk, ca 29x44 cm, ej inramad