Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-09-06
674534
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Solrosor", signerad och daterad V. Kliuchnikov -16, olja på duk, ca 80x61 cm, ej inramad