Oidentifierad konstnär 1700-tal
2019-09-12
674508
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Leende munk, olja på duk, ca 49,5x41 cm