Charles Sjöholm oljemålning
2019-09-06
674501
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Sällskap på båt, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 33x41 cm