Charles Sjöholm oljemålning
2019-09-06
674491
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): I hamnen, signerad och daterad C.Sjöholm 71, olja på pannå, ca 48x40 cm