Charles Sjöholm oljemålning
2019-09-06
674488
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Sällskap i lusthus, signerad C. Sjöholm, olja på duk, ca 54x65 cm