Golvlampa
2019-09-05
674416
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1960/70-tal, teak samt textil skärm, höjd med skärm ca 100 cm,
Funktionen garanteras ej, smärre slitage