Roland Svensson litografi
2019-09-05
674290
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad roland S, provtryck med dedikation, bildmått ca 37x50 cm