Kerstin Lundberg-Stenman oljemålning
2019-09-05
674214
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): träd, signerad och daterad 1992, olja på duk, ca 46x37 cm