Ljuskrona
2019-09-04
674190
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets slut, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ink kedja ca 80, diameter 50 cm
Ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen