Matta
2019-09-12
674179
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, 1950/60-tal, geometiskt motiv, dubbelvävd, 202 x 135 cm
Fransar med ställvis slitage och skador, smuts