Ljuskronor
2019-09-04
674168
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONOR, 1-par, 1900-talets slut, stomme i förgylld mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ink kedja ca 50, diameter ca 40 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen