Engelska silverljusstakar

Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar
Engelska silverljusstakar

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st., silver, London, 1888, i form av kannelerade kolonner med korintiska kapitäl, pärlstavsdekor, kvadratiska fotavslut, löstagbara manschetter, fyllda, höjd ca 17 cm

Smärre stödskador, slitage

674154

2019-09-08