Bord Louis XVI-stil
2019-09-08
674149
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, Louis XVI stil, 1900-talets början, fanérat i mahogny, njuformad skiva, med gallerkant, låda i sargen, höjd ca 71, 44x28 cm
Slitage, fläckar