Sängbord
2019-09-04
674107
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SÄNGBORD, fanerat, jalusi, mitten av 1900-talet, höjd ca 51,5, 40x30 cm
Bruksslitage