KG Nilson färglitografi
2019-09-05
674081
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): "Om dagen", signerad och daterad KG Nilson 1997, numrerad 24/50, färglitografi, ca 70x53 cm