KG Nilson färglitografi
2019-09-05
674079
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): "Om natten", signerad och daterad KG Nilson 1997, numrerad 20/50, färglitografi, ca 70x53 cm