KG Nilson färglitografi
2019-09-05
674076
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): "Ocean", signerad och daterad KG Nilson 1999, numrerad 4/150, ca 57x57 cm