Bägare silver
2019-09-05
673977
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, 2 st., silver, 1900-tal, höjd ca 15-18 cm, vikt ca 425 g
Gravyr, slitage