Taklampa
2019-09-04
673975
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, mässing, rastergaller i förkromad plast, diameter ca 48 cm
Smärre ytslitage