Yrjö Edelmann färglitografi
2019-09-06
673965
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y. Edelman, H.C., färglitografi, bildmått ca 73x58 cm