Klubbat för:
640 EUR
Schätzwert
800 EUR
Beschreibung
ALVAR AALTO, VAS, 1950/60-tal, opalglas, blåst i träform, höjd 29,7 cm
Zustandsbeschreibung
Lätt slitage, osignerad
673938
2019-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner