Taklampa
2019-09-04
673916
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1950/60-tal, pressglas, höjd (exkl sladd) ca 9 cm, diameter ca 42 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen