Ljuskrona
2019-09-17
673823
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, invändigt elektrifierad, höjd ca 95 cm, diameter ca 45 cm
Medföljer lösa prismor. Slitage.