Paraplyställ Kina 1900-tal
2019-09-09
673815
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PARAPLYSTÄLL, Kina, 1900-talets senare del, porslin, cylinderformad, blåvit dekor, höjd ca 60 cm