Golvvas Kina
2019-09-17
673794
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1800/1900-tal, med hänklar och figural dekor, höjd 46 cm
Bruksslitage, tillverkningsdefekter, lagningar.