Trädgårdssoffa
2019-09-05
673715
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets mitt, gavlar i svartmålat gjutjärn, träribbor, sitthöjd ca 40, längd 125 cm
Slitage, skador