Karaffer, 8 st.

Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.
Karaffer, 8 st.

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER, 8 st, Frankrike, 1800-talets andra hälft, glas, bl a i form av människor, höjd 32-46 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

2 proppar saknas, enstaka nagg, något invändig beläggning

673637

2019-09-29