Yrjö Edelman färglitografi
2019-09-05
673604
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), inslagna paket, signerad Y Edelmann, numrerad EA lll/XXX, färglitografi, oramad, arkmått ca 62 x 86 cm