Samling korkskruvar
2019-09-03
673549
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KORKSKRUVAR, diverse, 1900-tal, ca 80 st, varierande skick
Slitage och skador