Yrjö Edelman färglitografi
2019-09-05
673488
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Surrealistisk komposition, signerad Y Edelmann, EA-upplaga, färglitografi, 1970-tal, bladmått ca 57 x 48 cm