Byrå 3-lådig rokokostil
2019-09-10
673454
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, bukig front med 3 lådor, marmorskiva, fanerad i olika träslag, höjd ca 80, 90 x 54 cm
Märken förekommer