Orientmatta, old, ca 435 x 120 cm
2019-09-03
673340
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Persisk, gallerimodell, old, ca 435x120 cm
Bruksslitage, kant med lagningar